struktura-pbc.jpg

КлінікаПротибольовий центр

Протибольовий центр, як структурний підрозділ клініки, спроектований на основі ефективних вітчизняних і зарубіжних розробок, основним завданням якого є в найкоротші терміни покращити якість здоров’я людини, купірувати больові синдроми різного походження, виявити і усунути першопричину захворювання з подальшою реабілітацією пацієнта, що полягає у відновленні порушених або втрачених функція органів і систем із застосуванням медикаментозної, безмедикаментозної і комбінованої терапії.

Розробки методологій і технологій, здійснювалися в Київській філії Харківського НДІ неврології, психіатрії та токсикології ім. В.П.Протопопова за програмою розвитку нової медицини, апробовані і адаптовані фахівцями Київського науково-дослідного інституту медико-біологічних проблем. Діагностичної основою обстеження пацієнтів є принцип пошуку «мішені» хворобливого процесу, з урахуванням всього різноманіття його взаємозв'язків.

За даними діагностики формується індивідуальний план медикаментозної або безмедикаментозної, або комбінованої терапії, а також реабілітаційні або профілактичні заходи. Комплекс складається з діагностичного і лікувально-профілактичного підрозділів і дозволяє здійснювати надання допомоги пацієнтам з широким спектром функціональних і органічних уражень організму.
© 2019 Університетська клініка Київського національного університету ім. Тараса Шевченка